Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení                            Eric Pearl – The Reconnection

 

Rekonektivní léčení otevřel světu americký chiropraktik dr. Eric  Pearl. Skrze něj se začaly manifestovat frekvence s kompletním spektrem energie, světla a informací,  které jsou nositeli  komunikace  mezi námi a Vesmírem   a zprostředkovávají  nám  vyšší úroveň vibrací.

dr. Pearl


  Je to hmatatelné, měřitelné, můžete to skutečně cítit.

 

 

 

 

Rekonektivní léčení  je koupel ve frekvencích prvotní dokonalosti, do které nás svou silou  frekvence znovu přelaďují a navrací .

Tělo je laděno do stavu  rovnováhy a  spouští  své zabudované, vrozené  sebeozdravné mechanismy. Dochází k současnému  vylaďování v oblasti fyzické, psychické i emoční.

 

dejte svému tělu šanci

 

–  vše  běží  bez  překážek, kterými se stávají často v medicíně  vedlejší  účinky  léků.   Já osobně, přečtu-li si příbalový leták léků – propadnu panice, že požití  celé krabičky léků snad nemohu ani  přežít…..

 

                        investujte do kvality  svého života

Báječné je, že v následujících dnech a týdnech  nemusíte dělat nic.  Naopak. Ideální je vůbec na nic nemyslet, nesledovat denně  jak se  cítíte,  neměřit průběžně  intenzitu svých problémů.  Nechat vše plynout….

To je jediná spolupráce, kterou můžete celý proces podpořit. Nepozorovat a neměřit denně intenzitu svých problémů.   A pak si najednou uvědomíte, že…??!!

 

obdarujte  sami  sebe

Rekonektivní léčení  je možné absolvovat také  jako pobytový víkend  s rodinou u Lipenské přehrady. Více informací v záložce “ ubytování-apartmán“

    !!!     Rekonektivní léčení   není    Reconnection – znovunapojení. Čtěte pozorně.

 

nejčastější otázky

Jak probíhají terapie a jaké  jsou  výsledky ? 

praktik pracuje vždy  bezkontaktně, klienta se nedotýká.  Naváže  a udržuje spojení  energetického těla klienta s frekvencemi.  Klient se oblečený uloží  pohodlně na lehátko a  zhruba 30 minut  odpočívá.

Reakce jsou vysloveně individuální – někdo necítí vůbec nic, jen klid. Jiní mohou cítit vůně, slyšet hudbu, mít vize. Vjemy nejsou nikdy nepříjemné,  ale jsou zcela  nepodstatné.  Svou dávku obdrží každý.

Kontaktem s frekvencí jí  vyjadřujete důvěru. Podobně, jako důvěřujete svému lékaři, když za ním přicházíte se svými stesky…..

Stejně individuální jsou výsledky. Frekvence je  inteligentní. Jsou to  vlastně impulzy se základními kódy dokonalosti Stvoření . Zjednodušeně by se dalo říci, že frekvence skenuje naše tělo  a  bezpečně najde, odkud je třeba spustit nápravu/ příčinu nerovnováhy /.  Potom už samostatně  v nalezené oblasti těla pracuje ,  individuálně pro každého jednotlivce.

U někoho zmizí  problém prakticky okamžitě, druhý bude mít pocit, že se s ním neudálo nic… Inteligentní frekvence v tom případě zastaví  něco, co se v  těle  teprve připravovalo a díky zásahu  frekvencí se  v budoucnu už  fyzicky neobjeví. Takže se  může  i stát,  že  současná  klientova potíž, kterou si  přišel „léčit“, bude frekvencí  vyhodnocena jako druhotná, neohrožující – a  nijak se nezmění.  Některé problémy v našem životě totiž  fungují jako učitelé, korigují náš náhled na život, naše reakce, projevy….teprve až  pochopíme jejich lekci,  pak nás opouští.

 

Přichází-li klient  s utkvělou představou  léčit svůj konkrétní problém a navíc ho podrobně popisuje praktikovi, zaměřuje  jeho i  své  vědomí  na nedokonalost a může tak   výsledný  efekt velmi snížit.

 

Proto  se zaměřte  v mysli  na svou  prvotní dokonalost, s níž  jste  na tento svět přišli. Frekvence  Vás   totiž přelaďují právě na tento , Váš osobní a jedinečný, perfektní vzorec.  Nestůjte   v cestě  opakovaným přehráváním  představ  svých diagnoz a  poškozeného  zdraví . Představujte si sami sebe třeba  jako nové, krásné, dokolale fungující auto, které sjíždí z výrobní linky a důvěřujte…. Každému se bezpečně dostane to, co momentálně nejvíce potřebuje.

 

Kolikrát mohu  přijít a jsou nějaké vedlejší účinky?

Rekonektivní léčení může mít zjevné a trvalé výsledky již po prvním kontaktu.  Opakovat  se doporučuje  2x, nejvýše však  3x,  v krátkém odstupu několika dnů. Poté je třeba nechat vše  v klidu působit i několik měsíců. Praktik  pro Vás může  pracovat i na dálku.

 

Ideální je přijít si pro frekvence rekonektivního léčení když  cítíte, že něco někde dře, klepe a Vy máte zájem zase bezchybně fungovat . Ale přijďte  klidně i preventivně, jen pro vyladění.

 

Styk s frekvencemi nemá žádné negativní účinky, naopak. Díky své síle dolaďují  každý organismus do své čistoty,   do  jeho prvotní , stvořené  dokonalosti a harmonie.  Tělo v harmonii  spouští  pak  následně  všechny své  zabudované opravné   programy. Někdy, narazí-li frekvence na větší  „problém“, mohou  se  objevit  na určitou dobu  i  fyzické  vjemy na různých částech těla.  To však je třeba vydržet, dát frekvencím  prostor  pro práci – je to důkaz,  že  „pracují“. Rozhodně  to nejsou  negativní účinky, ale průvodní jevy  oprav v těle.

      Lze se frekvencí dotknout, cítit je ? 

Ano, soustředíte-li se dostatečně, je pravděpodobné, že si sami frekvenci zachytíte a ucítíte. Více v knize Dr. E.Pearla“ Uzdrav druhé, uzdrav sebe „.

 

Dr. Eric Pearl – rozhovor pro Nový Fénix 6/2016

Americký doktor Eric Pearl je autorem léčebné metody Reconnection, která je založená ne energetickém napojení,  a metody Reconnective Healing, během které pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností svého těla, mysli a emocí. Kontakt a rovnováha mezi těmito prvky je podle něj důležitou složkou toho, čemu se obecně říkáme zdraví.

Rekonektivní léčení  je, stručně řečeno, návratem k rovnováze. Je založeno ne energetickém znovunapojení ztracených schopností našeho těla, mysli a emocí. Právě rovnováha mezi těmito složkami je důležitou složkou toho, čemu obecně říkáme zdraví. Stačí se znovu navázat na energii, která je okolo nás.

Rekonektivní léčení  ovlivnilo miliony lidí po celém světě. Lidé  hlásí uzdravení z různých nemocí, například začínají znovu chodit, mluvit, vidět, mizí jim nádory, infekce, hojí se dlouhodobě rány, zbavují se nespavosti, obnovuje se jim pohyb páteře, rukou, nohou a tak dále. Léčení není jen fyzické, ale také emocionální, mentální.

Léčení trvá většinou 30 minut. Provádí se na lehátku . Praktik rekonektivního léčení naladí  bezdotykově frekvence, které interagují s klientem a jeho tělem. Někdy si klient jen příjemně odpočine, jindy vnímá barvy a obrazy, slyší zvuky a pod. Většinou jde o pěkný, nadčasový zážitek . Každá zkušenost je zcela individuální a jedinečná.

Často jsou hlášena vyléčení už po jednom sezení. V jiných případech to trvá o něco déle, než  se léčení rozvine. Většinou se ale dělají tři sezení v průběhu jednoho týdne. Pak se již nepokračuje. Vše se nechá působit a pracovat vlastní cestou, není to léčba na měsíce a roky.

Rekonektivní léčení nám umožňuje přístup k novým úrovním světla, které  s sebou přinášejí nové úrovně nonverbálních informací, což má za následek uzdravení. Tato uzdravení většinou přetrvávají  po zbytek života.

Jinými slovy- uzdravení obvykle nevyžaduje žádný čas a většinou se zdá, že s postupem času neslábne ani nemizí. Znamená to, že se většinou není třeba znovu vracet na další a další léčebná sezení.

Často lidem přináší kromě vyléčení jejich obtíží i pochopení souvislostí, kterých si před tím nebyli vůbec vědomi.

Rekonektivní léčení je uznáváno v mnoha zemích jako legální a standardně licencovaná zdravotnická profese a v některých zemích jsou terapie spolufinancovány zdravotní pojišťovnou.

Rekonektivní léčení nemá ambice nahradit klasickou medicínu, ale v ideálním případě by ji mělo doplnit na místě, kde současná medicína již nemá svůj potenciál.

 

 

cena  rekonektivního  léčení  je 1 250,- Kč

jako praktik mezinárodně certifikovaný dr. Pearlem garantuji  kvalitu

 


Požádala jsem o osobní zkušenosti a výpovědi těch, kteří si prošli Rekonektivním léčením, nebo Znovunapojením. Děkuji  všem za  vás, že pomohou tak  i ostatním  zorientovat  se  v této nové oblasti a dodávají  i  druhým  odvahu  využívat frekvence, kterými jsme byli obdarováni. Protože my už jsme takoví, že s nedůvěrou  a těžce přijímáme do svého života to nové.  Přečtěte si je  v záložce menu „zkušenosti klientů“.
                                                Renata Zacharová  – provozovatelka Centra Zdravé mysli 

 

Kontaktovat mne můžete:  e-mailem: renata.terapie@seznam.cz              nebo  na telefonu  +420 777 661 949


One thought on “Rekonektivní léčení

  1. Klára Jandová Únor 10, 2016 at 11:26 am

    Pani Zacharová jezdí za mým nemocným taťkou.
    Od té doby, co k nám jezdí, se taťkovo zdravotní stav velice zlepšil, dokonce díky ní začal znovu chodit. Pani Zachardová je velice milá a je velkou pomocí i pro mojí mamku, která se na ní vždy může obrátit s prosbou o radu ohledně taťkovo zdravotního stavu.

Napsat komentář