Prožitky a zkušenosti lidí s Reconnection

Na této stránce najdete prožitky a zkušenosti lidí, kteří znají mou práci, podstoupili Reconnection – znovunapojení či Rekonektivní léčení.

Renata Zacharová


Znovunapojení

Paní P. prožila trauma ze ztráty manžela po dlouhé nemoci.   Po znovunapojení vnímá  stále se zlepšující stabilitu, zvládá realitu a dokáže bezpečněji  řešit  denní situace. Proces znovunapojení je trvalý a bude ji provázet, stejně jako každého, i po zbytek života. Nacházíme oporu sami v sobě.

 

Paní M.  mi popsala, že  získala znovunapojením bezpečnou oporu sama v sobě, vnitřní sílu, minimalizaci pochyb, klid všedních dnů a pohodu. Nové  denní situace řeší s klidem a přehledem a uvědomuje si vlastní cenu.

R.Z.

Rekonektivní léčení

Před vánoci jsem  si postěžovala před paní Renatou  na své problémy s ramenem. Omezená hybnost, bolest a kalcifikace velikosti  pinpon.  míčku a objednaný termín   k operaci. Dohodly jsme se nakonec na rekonektivním léčení – 3x během jednoho týdne. Neměla jsem co ztratit.

Hned po prvním léčení  odezněla prakticky bolest. Byla jsem z toho celá pryč. Poslechla jsem radu a odložila operaci. Bolesti už se nevrátily. Nakonec  mi  různé události v životě posunuly  termín kontroly až do května letošního roku. Nestačili jsme se divit. Na ortopedii žádné nálezy – znovu dělané snímky  nic nenašly. Zatím mi zůstala jen trochu omezená hybnost  vzad.   Možná je to zatím.

To musí člověk zažít sám na sobě.  Moc děkuji.

Klára

Reconnection-znovunapojení

Proč jsem  to  absolvovala?  Potřebovala  jsem trochu uzemnit, děje se toho kolem mne tolik, že se cítím až událostmi zmítaná.  A hned první večer , už několik hodin po první části, jsem si uvědomila, že stojím pevněji. Překvapivě jsem dokázala  bez zábran  pojmenovávat  situace a s vnitřním klidem o nich hovořit.

Fyzické pocity se dotýkaly jen lehkého brnění a pocitu  velikého klidu a bezpečí. Stejně tak i druhý den.   Po druhém dnu jen děkuji, jsem celá zpevněná.

Klára

Rekonektivní léčení

Cítila jsem se velmi dobře, měla jsem v různých částech těla střídavě příjemné pocity, ale žádné jiné reakce jsem nevnímala.  Uvidíme, zda budou viditelné výsledky.    Děkuji

Lidka  60 let

Rekonektivní léčení

Měl jsem úžasné, až euforické pocity pohody a blaha. Léčení jsem si zopakoval a nelituji. Nakreslil jsem ty nádherné variace barev- tedy, pokusil jsem se, protože ve skutečnosti byly   mnohem krásnější.  Cítím se výborně. Samozřejmě nemohu říci,  zda se to změní, ale vnímám  velkou psychickou pohodu.

Jan / 62 let

Reconnection – znovunapojení

Jmenuji se Olga – je mi přes čtyřicet let. Požádala jsem o znovunapojení, protože jsem přesvědčená, že podpoří  a urychlí mou životní cestu.

Velmi rychle  jsem  fyzicky a intenzivně  cítila propojení  energií .  Věděla jsem, že mohu mít eventuálně různé vjemy, přesto jsem byla překvapena jejich intenzitou.   V průběhu první části jsem  se na sebe dívala shora,  střídaly se obrázky z mého mládí, následně až ranného dětství, vnímala jsem sama sebe před narozením v těle maminky. Všechno to bylo poměrně rychlé a velmi příjemné.  První část trvala zhruba půlhodinku. V noci jsem  však  klidně spala, opustily mne  vracející  se myšlenky na aktuálně prožívané problémy.

 

Druhý den to bylo trošičku delší, ale pocity byly  zcela jiné, avšak  jen  velmi, velmi příjemné.  Už  se moc těším na příští dny, protože prakticky okamžitě se cítím  nějak pevnější, sebejistější.

 

 

Děkuji paní D.V.

která Vám nabízí a otevírá své pocity. Možná to bude  pro někoho silná káva… ale publikuji neupravené. Jen dodávám, že  jsme s paní D.  spolu nemluvily předem o důvodech, pro které přichází. Paní D.  znala předem principy působení frekvencí a s důvěrou se jim svěřila. Přesto ji možná  trochu  zaskočily   následné reakce jejího těla…..  je si však vědoma,  že  hluboko v těle bylo pravděpodobně  něco v nepořádku……

Přeji  Vám, aby Vás její upřímnost povzbudila. Všechno je tak, jak má být….. nadechněte se a čtěte.

  1. návštěva- léčení

Energii jsem vnímala téměř okamžitě v samém začátku léčení. Nejvíc v oblasti hlavy, uší, následně v celém těle. Byla příjemná, silná a přesto hladivá. Vnímala jsem kolem svého těla zářivou bílou barvu. Po léčení jsem se cítila příjemně až euforicky, plná elánu.

Večer jsem pociťovala opakované tlaky v hlavě, hlavně opět kolem uší a oblasti inervace 6. hlavového nervu a to na obou stranách .

Téměř během pár následujících dní se upravily střevní problémy, které jsem měla asi 2 týdny před léčením.

  1. návštěva -léčení

    Ta proběhla přesně po týdnu, probíhala asi 45 minut. Energii jsem opět vnímala okamžitě, tentokrát tak nějak v celém těle podobně, žádné velké vyhranění v určitém místě či bodě. Bylo to opět příjemné, hladivé. Po obou návštěvách jsem spala v noci velmi dobře, bez buzení, snů…

Následující noc mě vzbudily velmi silné bolesti v pravém koleni, v oblasti kolaterálního vazu. Každý pohyb nohy byl velice bolestivý a tato bolest trvala s různou intenzitou asi 4 dny, pak přesně na týden zmizela a opět v noci zase propukla, tentokrát ještě ve větší intenzitě.

Podotýkám, že jsem si nebyla vědoma žádného poranění, přetížení a to ani v nejbližší či vzdálenější době…Objektivně na noze nebyly vidět žádné známky zánětu, poranění, otoku či zduření – prostě nic!

Bolest trvala tentokrát téměř týden, nepomáhalo na ní celkem nic, žádné gely, masti..

Dokonce se potíže rozšířily na oblast celého kolene, vnitřní meniskus atd, Po opakované mobilizaci, šetření končetiny a 3 x byl aplikován ultrazvuk, se bolest začala vytrácet. Dnes už je to téměř v pořádku.

Celkově bych řekla, že léčení opravdu „nějak“ funguje, ale co vše se děje v mém těle zatím nejsem schopná úplně dobře posoudit, myslím si, že je to zatím velice krátká doba. Každopádně cítím různé bolístky různého charakteru na různých místech, nazvala bych je takovými minibolestmi, zatím ne v oblasti, kvůli které jsem absolvovala reconectivní léčení, ale asi tak nějak to jde mimo mou vůli, zkrátka tělo asi ví, jak, kde a proč…

Každopádně děkuji za Váš úžasný přístup a možnost tuto léčbu vyzkoušet, pokud se ještě bude něco měnit, ráda Vás budu informovat. S pozdravem D…..

(psáno cca 3 týdny po léčení)

 

 


 Pani Zacharová za mnou jezdí cvičit jako rehabilitační sestřička. Můj stav se od doby jejích návštěv velice zlepšil, vždy se těším na její návštěvu. Během cvičení je zároveň důsledná i laskavá. Jsem moc rád, že k nám jezdí.

Petr Málek